Dodany: 2013-02-06 11:25:45

 

Izba Architektów RPIzba Architektów RP to organ państwowy. Ma bardzo liczne i trudne zadania do spełnienia. Zakres jej działania obejmuje cały kraj zauważa architekt szczecin. Izba ma po pierwsze edukować, informować i prowadzić wiele innych funkcji między innymi ma organizować egzaminy państwowe nadające uprawnienia architektom.

 

Jakie to zadania związane z tą funkcją? Są bardzo różne mianowicie dotykają takiego obszaru jak organizacja miejsca do odbycia takiego egzaminu, pobranie opłat od osób chcących w nim uczestniczyć, sprawdzenie prac, wydanie decyzji o nadaniu uprawnień bądź nie z uzasadnieniem.

 

W związku z nadawaniem uprawnień na Izbie spoczywa też obowiązek też konieczność rejestrowania i ewidencjonowania osób na tej liście zauważa architekt szczecin. W izbie odnajdziemy też informacje o targach i szkoleniach umożliwiających nam podniesienie kwalifikacji zawodowych z obszaru architektury. Szkolenia o jakich mowa mają też charakter zagraniczny. Na stronie Izby dowiemy się też o wszelkich inicjatywach o charakterze architektonicznym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Izba Architektów RP
Nick: