Dodany: 2013-02-06 11:32:08

 

Szkoły architektów w PolsceArchitektura to kierunek jaki możemy studiować np. na politechnikach. Szkoły te pełnią bardzo ważne role w naszym kraju. Kształcą przyszłych architekt szczecin, którzy będą budować ten kraj na lepsze rzecz jasna.

 

Nie ma zbyt wielu dobrych szkół wyższych o profilu architektonicznym ani politechnik z dobrą architekturą przeważnie najlepsze wyniki osiągają politechnika Warszawska i Poznańska. To dwie jedyne liczące się w świecie szkoły ich renoma jakoś przebija się na scenie międzynarodowej i to z dużym powodzeniem. Mało jest negatywnych opinii o tych uczelniach jedną z nich kończył przecież sam architekt szczecin.

 

Szkolnictwo wyższe w przypadku architektury jest dosyć dobrze zintegrowane z zagranicą współpraca przebiega tu na wielu frontach podstawą jest wymiana studentów w ramach nie tylko Erasmusa, ale wielu czysto naukowych inicjatyw. T one przynoszą najlepsze efekty studenci zapoznają się z największymi dziełami architektury na terenach w większości Europy Zachodniej. Dzieła te mają naprawdę wielki wpływ na wyobraźnie studentów i pozwalają im na poznanie kultury zachodniej mają już jakieś odniesienie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szkoły architektów w Polsce
Nick: