Dodany: 2013-02-06 12:07:06
 

Ceny za usługi architektoniczneZe świadczenia usług architektonicznych żyje wiele osób nie tylko architekt szczecin, ale i całe biura architektoniczne. Paleta usług architektonicznych jest naprawdę duża z samej podstawy mamy trzy główne piony zasadniczych rodzajów usług.

 

W zakresie najważniejszej kategorii usług czyli projektowania musimy nastawić się na wysokie ceny tych usług przekonuje architekt szczecin. Najdroższe są projekty prywatnych domów jedno lub wielo rodzinnych ceny za ich wykonanie mogą sięgać kwot rzędu od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych za jeden projekt.

 

Co innego w wypadku projektów obiektów przemysłowych lub rolnych tu ceny nie osiągają tak zawrotnych sum możemy liczyć na co najwyżej skromne kilka tysięcy rzadko kwoty dochodzą to do 10 tysięcy. Projekty ogrodów lub domów z ogrodami to zawrotne sumy, tu kwoty sięgają po kilkadziesiąt tysięcy złotych przeważnie od 20 paru tysięcy do 40 paru nawet do 50 tysięcy złotych za jeden projekt zauważa architekt szczecin. Warto więc dobrze przemyśleć decyzję o wyborze projektu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ceny za usługi architektoniczne
Nick: